Foto-žaluzie, fotorolety, japonské stěny s potiskem a reklamní markýzy

Na vybrané typy stínících systémů Vám vytvoříme unikátní individuální fotopotisk. Na základě Vašich fotografií nebo grafického návrhu potiskneme vertikální žaluzie, rolety, japonské stěny či reklamní markýzy. Ať už jde o zkrášlení interiéru nebo firemní prezentaci s logem, výsledek vždy vypadá skvěle!

FOTO ŽALUZIE

Foto-žaluzie je vlastně vertikální žaluzie jejichž látku netvoří standartní látka ale speciální látka s digitálním fotopotiskem s libovolným motivem, fotografií, firemním logem atd. Hodí se do domácnosti, nebo pro firemní prezentaci s logem na látce. Veškeré grafické služby zajišťujeme pro naše zákazníky díky vlastnímu grafikovi, který na Vaše přání vytvoří grafiku s vaším logem, nebo fotografií, nebo Vám zajistíme fotografii v nejlepší kvalitě.

potisk potisk2 potisk3 potisk5 potisk6

FOTO ROLETY NA MÍRU

Chraňte se před sluníčkem a zvolte si výhled z okna, jaký se Vám líbí. Pomocí fotorolet změňte interiér a zapomeňte na pochmurné dny, protože za oknem můžete mít třeba úžasnou karibskou pláž.

Fotorolety – ideální způsob, jak oživit interiér. Můžete si vybrat z tisíců vzorů a díky roletám s potiskem přizpůsobit interiér svým představám. Rolety s potiskem se hodí do každé místnosti – obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, kanceláře, jídelny či koupelny.

potisk7 potisk8 potisk9 potisk10 potisk11

JAPONSKÉ STĚNY S POTISKEM

Foto japonské stěny jsou japonské stěny jejichž látku netvoří standartní látka ale speciální látka s digitálním fotopotiskem s libovolným motivem, fotografií, firemním logem atd. Hodí se do domácnosti, nebo pro firemní prezentaci s logem na látce. Veškeré grafické služby zajišťujeme pro naše zákazníky díky vlastnímu grafikovi, který na Vaše přání vytvoří grafiku s vaším logem, nebo fotografií, nebo Vám zajistíme fotografii v nejlepší kvalitě.

potisk12 potisk13 potisk14 potisk15 potisk16

REKLAMNÍ MARKÝZY

Potřebujete pro Vaši firmu nebo restauraci markýzu s individuálním potiskem a grafikou loga nebo produktu? Žádný problém, stačí nám poslat podklady, nebo sdělit jakou máte představu a náš grafik design zpracuje dle Vašich představ a požadavků- grafik komunikuje přímo s klienty aby byl návrh perfektní.
Na látku a potisk dáváme 5 let garanci, když se po několika letech Vaše představy nebo logo změní, může konstrukce markýzy zůstat a my dodáme pouze novou látku s potiskem na stávající konstrukci markýzy!
Termín dodání  2-3 týdny