O NÁS

Stínění na míru s.r.o. je sdružení profesionálů s dlouholetými zkušenostmi na trhu se stínící technikou. Vysoký standard kvality zaručuje rodinná tradice, zázemí, pravidelné odborné školení a sledování nových trendů s vývojem technologií. Jako odráží název naší společnosti - nabízíme našim zákazníkům kompletní řešení stínění na míru – vše podle představ zákazníka.

Historie společnosti Stínění na míru s.r.o.

Společnost Stínění na míru s.r.o. byla založena v roce 2014, avšak historie společnosti a zkušenosti se stínící technikou se začaly rodit již na počátku tisíciletí. Z dlouholetých přátel se stali obchodní partneři se zaměřením na dodání a montáž žaluzií. Řadu let představovali úspěšné distributory žaluzií a rolet pro Brno a Jihomoravský kraj. S touhou po uspokojení poptávky se rozrostl nabízený sortiment a následovalo rozšíření působnosti i do hlavního města Prahy. Pokrytí celé České republiky na sebe nenechalo dlouho čekat. Založení společnosti s ručením omezeným je výsledkem nekonečné snahy o udržení kvality produktů a profesionálních služeb. Stálé rodinné zázemí podpořilo otevření první brněnské pobočky, která slouží zároveň jako vzorkovna a servisní centrum.

Naše vzorková pobočka – přijďte se přesvědčit o kvalitě!

Navštivte naši vzorkovou pobočku a názorně si vyzkoušejte funkčnost a kvalitu vybraných stínících systému. Náš vyškolený personál Vám ochotně poradí s vhodným výběrem či představí konkrétní řešení na základě Vašich požadavků.

Těšíme za Vaši návštěvu na adrese pobočky:
Francouzská 15,
602 00, Brno

Jsme hrdým partnerem Isotra a.s.

isotra_gif

Kontaktujte nás

 +420 722 447 437
 info@stineninamiru.cz

Navštivte nás

Francouzská 15,
602 00, Brno
mapa